Русский English Español
Логін Пароль Реєстрація Забули пароль? Українська
Пошук
virtonomica

Список форумів -> Свободное общение -> Музыка нашего настроения!

Юмор, любовь, политика, экономика, культура и все, что не про Виртономику

Тема:

Тема створена : 15.03.2012, 23:21

Останній раз редагувалася : 12.12.2015, 05:06

dgerri
"Point and shoot" "Point and shoot" Sun umbrella Sun umbrella Power Plants Leader Jubilee Ten Double corporate chevron Production: bachelor
Gas stations and car repair: bachelor Management: bachelor For contribution to the development of Virtonomics Founder of the city Stavropol Canadian Service Medal II degree Seven years with Virtonomics Засновник м.Іркутськ Обычная консерва
Participant's tiara of Miss Virtonomics 2012 contest Doomsday Calendar Ritual Drum Shamanic Mohawk Mayan Jade Mask Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Міський голова Знахар Роздрібна еліта Тіара фіналістки конкурсу Міс Віртономіка-2011 Меценат північно-західного регіону Хокейний світер Шолом космонавта
Губернатор Губернатор Губернатор Лідер роздрібної торгівлі Росії Лідер світової роздрібної торгівлі
Seven years with Virtonomics
Переможець конкурсу директорів у номінації "Тиждень зразкового обслуговування" Переможець конкурсу менеджерів у номінації "Здоров'я нації" Переможець конкурсу директорів у номінації 'Тендероманія' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Знак якості' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт' Три роки з Віртономікою
o:
Сибирь
l:
Kartel`*Lair of the White Wolf*
Подарунок з сюрпризом
Дорогоцінні дрібнички
Капітан
Чашка кави
2

Крашанки
4
На удачу!
У мене подарунок для тебе!
8
До Міжнародного Жіночого Дня
9

Вітальна листівка
Рік Дракона
5
Year of Blue Horse
2

Новорічні вітальні
Чарівній дамі
Чарівній дамі

Торт з нагоди
Надійному постачальнику

Какое у Вас сейчас настроение?
Спокойное, мечтательное, романтическое,
оптимистичное или очень злое…?
Хотите его усилить, подчеркнуть,
продлить или изменить?

Это очень легко сделать.
Конечно же с помощью музыки!

для тех кто хотел, но у него не получается

Список повідомлень:  

3.06.2017, 02:07

dgerri3
Production: bachelor Gas stations and car repair: bachelor Management: bachelor Six years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
Six years with Virtonomics
o:
УЗБЕКИСТАН - СИБИРЬ
До п'ятиріччя Віртономіки
3
На удачу!
2
Крашанки
2

Новорічні вітальні
3
Яхти
Новорічні вітальні
4

Чоботи кирзові
Year of Blue Horse
Year of Blue Horse
2
Вчи матчастину

7.06.2017, 19:06

lright93

Сейчас настроение как песня  группы Metallica "the unforgiven". 

11.06.2017, 15:58

dgerri2
Production: bachelor Gas stations and car repair: bachelor Management: bachelor Six years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот'
o:
Dgerri
New Year 2017
Year of Blue Horse
Надійному партнеру!

18.06.2017, 18:05

dgerri
"Point and shoot" "Point and shoot" Sun umbrella Sun umbrella Power Plants Leader Jubilee Ten Double corporate chevron Production: bachelor
Gas stations and car repair: bachelor Management: bachelor For contribution to the development of Virtonomics Founder of the city Stavropol Canadian Service Medal II degree Seven years with Virtonomics Засновник м.Іркутськ Обычная консерва
Participant's tiara of Miss Virtonomics 2012 contest Doomsday Calendar Ritual Drum Shamanic Mohawk Mayan Jade Mask Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Міський голова Знахар Роздрібна еліта Тіара фіналістки конкурсу Міс Віртономіка-2011 Меценат північно-західного регіону Хокейний світер Шолом космонавта
Губернатор Губернатор Губернатор Лідер роздрібної торгівлі Росії Лідер світової роздрібної торгівлі
Переможець конкурсу директорів у номінації "Тиждень зразкового обслуговування" Переможець конкурсу менеджерів у номінації "Здоров'я нації" Переможець конкурсу директорів у номінації 'Тендероманія' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Знак якості' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт' Три роки з Віртономікою
o:
Сибирь
l:
Крашанки
5
9
Чарівній дамі
7
Рік Дракона

8
5
Крашанки
4
На удачу!

Крашанки
3
До Дня святого Валентина
До Дня святого Валентина
2
2

Новорічні вітальні
Чарівній дамі
Чарівній дамі

Торт з нагоди
Надійному постачальнику

2.07.2017, 07:08

dgerri
o:
Сибирь
l:
Крашанки
5
9
Чарівній дамі
7
Рік Дракона

8
5
Крашанки
4
На удачу!

Крашанки
3
До Дня святого Валентина
До Дня святого Валентина
2
2

Новорічні вітальні
Чарівній дамі
Чарівній дамі

Торт з нагоди
Надійному постачальнику

Чисто поглазеть... Навеяно темой...
https://virtonomica.ru/olga/forum/forum_new/26/topic/130571/view/page:3 ...
dgerri1
Я очень благодарен судьбе, что у меня предки мудрые люди и не воспитали из меня маменького сынка, которые вечно сидят на шее у предков и считают, что они им обязаны всем и вся.
Да, согласен, что иногда денег не хватает, но я знаю где и как их можно поднять, а не клянчить у стариков.
Дорогие мои предки - я Вас люблю и спасибо, что Вы у меня есть To wink

4.07.2017, 21:05

Deft_at_work
Eight years with Virtonomics Сталева гантель учасника конкурсу Містер Віртономіка 2011 Номінант конкурсу ''Містер Віртономіка-2010''
For contribution to the development of Virtonomics Eight years with Virtonomics Appolo in turquoise Призер конкурсу "Найкраща публікація"
o:
ИП "Deft`s Corp"
Новорічні вітальні
2
Вітальна листівка
На удачу!
Вітальна листівка
Крашанки

Bohemian Rhapsody в исполнении 65 000 тысячной толпы Я такого ещё не видел, пробрало!!Really?

"Что написано пером, то не вставишь в CD-ROM" (С)

9.07.2017, 01:52

dgerri3
Production: bachelor Gas stations and car repair: bachelor Management: bachelor Six years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
o:
УЗБЕКИСТАН - СИБИРЬ
3
На удачу!
2
Крашанки
2

Новорічні вітальні
3
Яхти
Новорічні вітальні
4

Чоботи кирзові
Year of Blue Horse
Year of Blue Horse
2
Вчи матчастину

9.07.2017, 05:57

vadzag
Six years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
o:
VadimO Ltd
Новорічні вітальні
Новорічні вітальні

9.07.2017, 14:49

dgerri
o:
Сибирь
l:
Крашанки
5
9
Чарівній дамі
7
Рік Дракона

8
5
Крашанки
4
На удачу!

Крашанки
3
До Дня святого Валентина
До Дня святого Валентина
2
2

Новорічні вітальні
Чарівній дамі
Чарівній дамі

Торт з нагоди
Надійному постачальнику

11.07.2017, 08:21

evaevayes
n:
evaevayes Invest

А я люблю слушать спокойную релакс музыку когда занимаюсь любимым делом , хобби , это вышивка ) Меня такая музыка успокаивает и дает хороший настрой . А какое  у вас хобби ? Может тут тоже есть любители вышивки ? А вообще начните вышивать и вам обязательно понравится ) 

15.07.2017, 22:27

dgerri1
Production: bachelor Gas stations and car repair: bachelor Management: bachelor Six years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
Два роки з Віртономікою
o:
ДОМОВЕННОК - СИБИРЬ
2
Новорічні вітальні
Year of Blue Horse
На удачу!

Яхти
Новорічні вітальні
Year of Blue Horse
2
2

18.07.2017, 21:45

SkrudzhMagdak1
Haloween pumpkin Ghost Mask Pupmkin Mask Pupmkin Mask Vampire Mask Frankenstein Mask Witch Mask Platinum sponsor of the Contest for Tycoons
Paint roller Circular saw Perforator Calipers Hammer General's cap Canadian Service Medal III degree Macedonian Bronze amphora
Common amphora of Heraklion Appolo in turquoise Broker-Yard Tournament Prizewinner Бронзовая консерва Золотая травинка Six years with Virtonomics Стальной поднос Стальная дрель
Зелений краб Жовтий краб Червоний краб Найбільший меценат північно-західного регіону Бронзове спальне Золоте спіднє Естонський звичайний Сталева гантель учасника конкурсу Містер Віртономіка 2011
Скафандр космонавта Переможець конкурсу президентів Переможець конкурсу президентів у номінації 'Шлях до успіху' Переможець конкурсу президентів у номінації 'Штурм регіонів' Найкращий гравець відбірковій стадії щоквартального конкурсу президентів Переможець конкурсу директорів у номінації 'Тендероманія' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Знак якості' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Споживчі товари'
Переможець конкурсу директорів у номінації 'Штурм ринків' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Віртономічний стандарт' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
Canadian Service Medal III degree Common amphora of Heraklion Серебряная травинка Six years with Virtonomics Переможець конкурсу директорів у номінації 'Тендероманія' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот'
Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
o:
SM Corporation
Губозакатувальна машинка
Крашанки
5
З перемогою!
Свинка-скарбничка
3

Чашка кави
Крашанки
2
Рік Дракона
Торт з нагоди
3

7
Year of Blue Horse
Крашанки
2

Наставнику

24.07.2017, 18:24

Deft_at_work
Eight years with Virtonomics Сталева гантель учасника конкурсу Містер Віртономіка 2011 Номінант конкурсу ''Містер Віртономіка-2010''
For contribution to the development of Virtonomics Eight years with Virtonomics Appolo in turquoise Призер конкурсу "Найкраща публікація"
o:
ИП "Deft`s Corp"
Новорічні вітальні
2
Вітальна листівка
На удачу!
Вітальна листівка
Крашанки

А вот вам классики на укулеле Well

26.07.2017, 19:11

Deft_at_work
o:
ИП "Deft`s Corp"
Новорічні вітальні
2
Вітальна листівка
На удачу!
Вітальна листівка
Крашанки

MEDLEY ROCK на волынках

30.07.2017, 15:34

Psychopat
Production: bachelor Gas stations and car repair: bachelor Management: bachelor Переможець конкурсу президентів у номінації 'Держзамовлення' П'ять років з Віртономікою Переможець конкурсу президентів Переможець конкурсу президентів у номінації 'Шлях до успіху' Переможець конкурсу президентів у номінації 'Найкраща торгова марка'
Переможець конкурсу президентів у номінації 'Штурм регіонів' Переможець конкурсу президентів у номінації 'Віртономічний стандарт' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Знак якості' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Сировинна база' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари'
П'ять років з Віртономікою
Brazil retail leader Gold SIM Kindergarten's Leader Power Plants Leader Production: master Management: bachelor Poland retail leader King of the gas station
The tender collider, IV-VI places The tender collider, II-III places World Cuisines, VII-XV places World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, IV-Vi places Shagreen, IV-VI, places Shagreen, IV-VI, places
Shagreen, II-III places Shagreen, II-III places Platinum sponsor of the Contest for Tycoons Sponsor of the Contest for Tycoons Mexico retail leader Тендермен Ресторатор Міський голова
Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Знахар Лаборант-технолог
Рибалка-професіонал Лідер роздрібної торгівлі Болгарії Top Social Ranking Лісовий магнат Шахтарська каска Губернатор Губернатор Лідер роздрібної торгівлі Об'єднаних Арабських Еміратів
Лідер роздрібної торгівлі Саудівської Аравії Лідер роздрібної торгівлі Німеччини Лідер світової роздрібної торгівлі Лідер в області технологій
o:
Психопат Инвест
a:
Palata №6
Вітальна листівка
Яхти
Наставнику

Яхти
З днем народження!
2
Торт з нагоди
Капітан

Крашанки
2
З перемогою!
2
Крашанки

Наставнику

Давненько не заходил в этот раздел форума, но вдруг решил зайти и послушать, и вот у меня созрел вопрос - а вы реально СЛУШАЕТЕ всю эту муть, что здесь выкладываете? 

Список форумів -> Свободное общение-> Музыка нашего настроения!