Русский English Español
Логін Пароль Реєстрація Забули пароль? Українська
Пошук
virtonomica

Список форумів -> Свободное общение -> Музыка нашего настроения!

Юмор, любовь, политика, экономика, культура и все, что не про Виртономику

Тема:

Тема створена : 15.03.2012, 23:21

Останній раз редагувалася : 25.03.2018, 03:54

dgerri
Eight years with Virtonomics
Shock-worker of Virtonomics Weihnachtsmann Founder of Barnaul Founder of Yuzhno-Sakhalinsk "Point and shoot" "Point and shoot" Sun umbrella Sun umbrella
Kindergarten's Leader Power Plants Leader Jubilee Ten Triple corporate chevron Double corporate chevron Production: bachelor For contribution to the development of Virtonomics Founder of the city Stavropol
Mechanic Eight years with Virtonomics Canadian Service Medal II degree Засновник м.Іркутськ Обычная консерва Participant's tiara of Miss Virtonomics 2012 contest Doomsday Calendar Ritual Drum
Shamanic Mohawk Mayan Jade Mask Постригань Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Фітнес-магнат Тіара фіналістки конкурсу Міс Віртономіка-2011 Меценат північно-західного регіону Хокейний світер Шолом космонавта Губернатор Губернатор
Губернатор Лідер роздрібної торгівлі Росії Лідер світової роздрібної торгівлі
Переможець конкурсу директорів у номінації "Тиждень зразкового обслуговування" Переможець конкурсу менеджерів у номінації "Здоров'я нації" Переможець конкурсу директорів у номінації 'Тендероманія' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Знак якості' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт' Три роки з Віртономікою
o:
Сибирь
l:
Kartel`*Lair of the White Wolf*
У мене подарунок для тебе!
Новорічні вітальні
Чарівній дамі
Чарівній дамі

Чарівній дамі
7
До Міжнародного Жіночого Дня
9
Подарунок з сюрпризом
Полуничне варення

До Дня святого Валентина
2
New Year 2017
6
Новорічні вітальні
2
Капітан

Яхти
Крашанки
4
Year of Blue Horse
2
8

Торт з нагоди
Надійному постачальнику

Какое у Вас сейчас настроение?
Спокойное, мечтательное, романтическое,
оптимистичное или очень злое…?
Хотите его усилить, подчеркнуть,
продлить или изменить?

Это очень легко сделать.
Конечно же с помощью музыки!

для тех кто хотел, но у него не получается

Список повідомлень:  

3.06.2017, 02:07

dgerri3
Triple corporate chevron Production: bachelor Seven years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
Seven years with Virtonomics
Рік з Віртономікою
o:
УЗБЕКИСТАН - СИБИРЬ
Новорічні вітальні
Year of Blue Horse
Крашанки
2
Яхти

Яхти
4
Year of Blue Horse
2
2

Вчи матчастину
Новорічні вітальні
3
До п'ятиріччя Віртономіки
3
Чоботи кирзові

7.06.2017, 19:06

lright93

Сейчас настроение как песня  группы Metallica "the unforgiven". 

11.06.2017, 15:58

dgerri2
Triple corporate chevron Production: bachelor Seven years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот'
o:
Dgerri
New Year 2017
Year of Blue Horse
Надійному партнеру!

18.06.2017, 18:05

dgerri
Shock-worker of Virtonomics Weihnachtsmann Founder of Barnaul Founder of Yuzhno-Sakhalinsk "Point and shoot" "Point and shoot" Sun umbrella Sun umbrella
Kindergarten's Leader Power Plants Leader Jubilee Ten Triple corporate chevron Double corporate chevron Production: bachelor For contribution to the development of Virtonomics Founder of the city Stavropol
Mechanic Eight years with Virtonomics Canadian Service Medal II degree Засновник м.Іркутськ Обычная консерва Participant's tiara of Miss Virtonomics 2012 contest Doomsday Calendar Ritual Drum
Shamanic Mohawk Mayan Jade Mask Постригань Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Фітнес-магнат Тіара фіналістки конкурсу Міс Віртономіка-2011 Меценат північно-західного регіону Хокейний світер Шолом космонавта Губернатор Губернатор
Переможець конкурсу директорів у номінації "Тиждень зразкового обслуговування" Переможець конкурсу менеджерів у номінації "Здоров'я нації" Переможець конкурсу директорів у номінації 'Тендероманія' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Знак якості' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт' Три роки з Віртономікою
o:
Сибирь
l:
Новорічні вітальні
Чарівній дамі
Чарівній дамі

Year of Blue Horse
3
До Дня святого Валентина
2
Дорогоцінні дрібнички
Полуничне варення

Торт з нагоди
2
До Дня святого Валентина
5
На удачу!

8
9
Новорічні вітальні
2
Чарівній дамі
5

Торт з нагоди
Надійному постачальнику

2.07.2017, 07:08

dgerri
o:
Сибирь
l:
Новорічні вітальні
Чарівній дамі
Чарівній дамі

Year of Blue Horse
3
До Дня святого Валентина
2
Дорогоцінні дрібнички
Полуничне варення

Торт з нагоди
2
До Дня святого Валентина
5
На удачу!

8
9
Новорічні вітальні
2
Чарівній дамі
5

Торт з нагоди
Надійному постачальнику

Чисто поглазеть... Навеяно темой...
https://virtonomica.ru/olga/forum/forum_new/26/topic/130571/view/page:3 ...
dgerri1
Я очень благодарен судьбе, что у меня предки мудрые люди и не воспитали из меня маменького сынка, которые вечно сидят на шее у предков и считают, что они им обязаны всем и вся.
Да, согласен, что иногда денег не хватает, но я знаю где и как их можно поднять, а не клянчить у стариков.
Дорогие мои предки - я Вас люблю и спасибо, что Вы у меня есть To wink

4.07.2017, 21:05

Deft_at_work
Nine years with Virtonomics For contribution to the development of Virtonomics Appolo in turquoise Призер конкурсу "Найкраща публікація"
Nine years with Virtonomics Сталева гантель учасника конкурсу Містер Віртономіка 2011 Номінант конкурсу ''Містер Віртономіка-2010''
o:
ИП "Deft`s Corp"
На удачу!
Вітальна листівка
Крашанки

Новорічні вітальні
2
Вітальна листівка

Bohemian Rhapsody в исполнении 65 000 тысячной толпы Я такого ещё не видел, пробрало!!Really?

"Что написано пером, то не вставишь в CD-ROM" (С)

9.07.2017, 01:52

dgerri3
Triple corporate chevron Production: bachelor Seven years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
Рік з Віртономікою
o:
УЗБЕКИСТАН - СИБИРЬ
Новорічні вітальні
Year of Blue Horse
Крашанки
2
Яхти

Яхти
4
Year of Blue Horse
2
2

Вчи матчастину
Новорічні вітальні
3
3
Чоботи кирзові

9.07.2017, 05:57

vadzag
Seven years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
o:
VadimO Ltd
Новорічні вітальні
Новорічні вітальні

9.07.2017, 14:49

dgerri
o:
Сибирь
l:
Новорічні вітальні
Чарівній дамі
Чарівній дамі

Year of Blue Horse
3
До Дня святого Валентина
2
Дорогоцінні дрібнички
Полуничне варення

Торт з нагоди
2
До Дня святого Валентина
5
На удачу!

8
9
Новорічні вітальні
2
Чарівній дамі
5

Торт з нагоди
Надійному постачальнику

11.07.2017, 08:21

evaevayes

А я люблю слушать спокойную релакс музыку когда занимаюсь любимым делом , хобби , это вышивка ) Меня такая музыка успокаивает и дает хороший настрой . А какое  у вас хобби ? Может тут тоже есть любители вышивки ? А вообще начните вышивать и вам обязательно понравится ) 

15.07.2017, 22:27

dgerri1
Triple corporate chevron Production: bachelor Seven years with Virtonomics Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
Два роки з Віртономікою
o:
ДОМОВЕННОК - СИБИРЬ
2
Новорічні вітальні
Year of Blue Horse
На удачу!

Яхти
Новорічні вітальні
Year of Blue Horse
2
2

18.07.2017, 21:45

SkrudzhMagdak1
Haloween pumpkin Ghost Mask Pupmkin Mask Pupmkin Mask Vampire Mask Frankenstein Mask Witch Mask Platinum sponsor of the Contest for Tycoons
Paint roller Circular saw Perforator Calipers Hammer General's cap Canadian Service Medal III degree Seven years with Virtonomics
Macedonian Bronze amphora Common amphora of Heraklion Appolo in turquoise Broker-Yard Tournament Prizewinner Бронзовая консерва Золотая травинка Стальной поднос Стальная дрель
Зелений краб Жовтий краб Червоний краб Найбільший меценат північно-західного регіону Бронзове спальне Золоте спіднє Естонський звичайний Сталева гантель учасника конкурсу Містер Віртономіка 2011
Скафандр космонавта Переможець конкурсу президентів Переможець конкурсу президентів у номінації 'Шлях до успіху' Переможець конкурсу президентів у номінації 'Штурм регіонів' Найкращий гравець відбірковій стадії щоквартального конкурсу президентів Переможець конкурсу директорів у номінації 'Тендероманія' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Знак якості' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Споживчі товари'
Переможець конкурсу директорів у номінації 'Штурм ринків' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Віртономічний стандарт' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
Canadian Service Medal III degree Common amphora of Heraklion Серебряная травинка Six years with Virtonomics Переможець конкурсу директорів у номінації 'Тендероманія' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Кандидатський мінімум' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Торговельний оборот'
Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Віртономічний стандарт'
o:
SM Corporation
Рік Дракона
Рік Дракона
Новорічні вітальні
4
Новорічні вітальні
3

6
Крашанки
5
Губозакатувальна машинка

На удачу!
Новорічні вітальні
Яхти
З днем народження!
5

Наставнику

24.07.2017, 18:24

Deft_at_work
Nine years with Virtonomics For contribution to the development of Virtonomics Appolo in turquoise Призер конкурсу "Найкраща публікація"
Nine years with Virtonomics Сталева гантель учасника конкурсу Містер Віртономіка 2011 Номінант конкурсу ''Містер Віртономіка-2010''
o:
ИП "Deft`s Corp"
На удачу!
Вітальна листівка
Крашанки

Новорічні вітальні
2
Вітальна листівка

А вот вам классики на укулеле Well

26.07.2017, 19:11

Deft_at_work
o:
ИП "Deft`s Corp"
На удачу!
Вітальна листівка
Крашанки

Новорічні вітальні
2
Вітальна листівка

MEDLEY ROCK на волынках

30.07.2017, 15:34

Psychopat
Six years with Virtonomics
Triple corporate chevron Production: bachelor Переможець конкурсу президентів у номінації 'Держзамовлення' Six years with Virtonomics Переможець конкурсу президентів Переможець конкурсу президентів у номінації 'Шлях до успіху' Переможець конкурсу президентів у номінації 'Найкраща торгова марка' Переможець конкурсу президентів у номінації 'Штурм регіонів'
Переможець конкурсу президентів у номінації 'Віртономічний стандарт' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Знак якості' Переможець конкурсу директорів у номінації 'Споживчі товари' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Сировинна база' Переможець конкурсу менеджерів у номінації 'Споживчі товари'
Shock-worker of Virtonomics Brazil retail leader Kindergarten's Leader Power Plants Leader Triple corporate chevron Production: elite Management: bachelor Poland retail leader
The tender collider, IV-VI places The tender collider, IV-VI places The tender collider, II-III places The tender collider, II-III places The tender collider, II-III places The tender collider, II-III places The tender collider, II-III places World Cuisines, VII-XV places
World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, IV-Vi places World Cuisines, II-III places
World Cuisines, II-III places Shagreen, IV-VI, places Shagreen, IV-VI, places Shagreen, IV-VI, places Shagreen, IV-VI, places Shagreen, II-III places Shagreen, II-III places Shagreen, II-III places
Shagreen, II-III places Shagreen, II-III places Shagreen, the winner Platinum sponsor of the Contest for Tycoons Platinum sponsor of the Contest for Tycoons Platinum sponsor of the Contest for Tycoons Нead of state Mechanic
USA retail leader Mexico retail leader Тендермен Перун Ресторатор Міський голова Міський голова Міський голова
Міський голова Міський голова Знахар Лаборант-технолог Роздрібна еліта Рибалка-професіонал Лідер роздрібної торгівлі Норвегії Лідер роздрібної торгівлі Болгарії
Princely mansion Лісовий магнат Плантатор Землевласник Шахтарська каска Губернатор Губернатор Губернатор
Лідер роздрібної торгівлі Об'єднаних Арабських Еміратів Лідер роздрібної торгівлі Саудівської Аравії Лідер світової роздрібної торгівлі Лідер в області технологій Рік з Віртономікою
o:
Психопат Инвест
a:
Palata №6
Крашанки
З перемогою!
2
Торт з нагоди

На удачу!
Вітальна листівка
Наставнику

Яхти
Капітан
Крашанки
2
З днем народження!
2

Наставнику

Давненько не заходил в этот раздел форума, но вдруг решил зайти и послушать, и вот у меня созрел вопрос - а вы реально СЛУШАЕТЕ всю эту муть, что здесь выкладываете? 

Список форумів -> Свободное общение-> Музыка нашего настроения!